Ons team


Management team


Directeur


Adjunct-directeur


Chris Vellinga
c.vellinga@venduehuis.com

Manager Finance & HR


Marlies Bender
m.bender@venduehuis.com

Manager Technologie & Processen


Experts


Algemeen Taxateur | Hoofd Afdeling Schilderijen & Expert Indonesische kunst | Veilingmeester | TMV


Chris Vellinga
c.vellinga@venduehuis.com

Expert Schilderijen | Europese Schilderkunst | TMV


Marjolein Regout
m.regout@venduehuis.com

Expert Schilderijen | Europese Schilderkunst


Dolf Heyselbergs
d.heyselbergs@venduehuis.com

Expert Schilderijen | Moderne & Hedendaagse Kunst | TMV


Manuela Sommeregger
m.sommeregger@venduehuis.com

Expert Schilderijen


Juliette Morschl
j.morschl@venduehuis.com

Algemeen Taxateur | Veilingmeester


Peter Buurman
p.buurman@venduehuis.com

Expert Keramiek, Glas & Aziatische Kunst


Andrew Mattijssen
a.mattijssen@venduehuis.com

Expert Meubelen & Decoratieve Kunst


Frederik Knegtel
f.knegtel@venduehuis.com

Expert Zilver | TMV


Annelies de Boer - van der Minne
a.deboer@venduehuis.com

Expert Juwelen, Goud & Horloges | TMV


Daniel Girod
d.girod@venduehuis.com

Expert Boeken & Prenten | TMV


Jaap van Eesteren
j.vaneesteren@venduehuis.com

Adviseurs


Adviseur Moderne & Hedendaagse Kunst


Peter van Beveren
p.vanbeveren@venduehuis.com

Adviseur Indische & Toegepaste Kunst 1880-1980


Frans Leidelmeijer
f.leidelmeijer@venduehuis.com

Adviseur Meubelen & Decoratieve Kunst


Stefan Doebner
s.doebner@venduehuis.com

Adviseur Oude Tekeningen


Charles Dumas
info@venduehuis.com

Adviseur Historische vuur-, slag- en steekwapens


Arthur Dorst
info@venduehuis.com

Adviseur Uurwerken


Jitsko Vrieze
info@venduehuis.com

Adviseur horloges


Tjan van Loenen
info@venduehuis.com

Adviseur Musea, Collecties & LAMO


Edwin Petterson
e.petterson@venduehuis.com

PR & Marketing


Manager Marketing & Communicatie


Anastasia Frolkina
a.frolkina@venduehuis.com

Public Relations & Marketing | Events


Philomeen van 't Hooft
p.vanthooft@venduehuis.com

Sales & Marketing | Communicatie & Social Media Specialist


Kim van der Heijden
k.vanderheijden@venduehuis.com

Grafisch Vormgever


Monica Kuiper
m.kuiper@venduehuis.com

Sales & Marketing | Social Media Specialist


Juliette Morschl
j.morschl@venduehuis.com

Fotografie


Fotograaf


Peter Buurman
p.buurman@venduehuis.com

Fotograaf


Monica Kuiper
m.kuiper@venduehuis.com

Relatiebeheer & Administratie


Office Manager


Tanja Stein
info@venduehuis.com

Relatiebeheer & Administratie


Anneke Peters
info@venduehuis.com

Logistiek


Medewerker logistiek & shipping


Richard Kreijkes
r.kreijkes@venduehuis.com

Vestiging Forepark | Oder 18, Den Haag


Vestigingsmanager | Expert toegepaste kunst | Inbrengcoördinator


Douwe Heemskerk
d.heemskerk@venduehuis.com

Junior expert schilderijen & toegepaste kunst


Senne Schouws
s.schouws@venduehuis.com

Medewerker Logistiek


Thom van Rijckevorsel
t.vanrijckenvorstel@venduehuis.com