28 april 2021
Expert's voice | A monumental painting by Lucebert at auction
📽 Luister mee met onze Post-War & Contemporary Art specialist Manuela Sommeregger, terwijl ze het monumentale schilderij ‘Kinderspeeltuin’ van de Nederlandse kunstenaar Lucebert bespreekt. Dit werk is verkocht in onze Post-War & Contemporary Art veiling op 28 april 2021.
Kinderspeeltuin (Children’s Playground)
Gesigneerd en gedateerd ‘lucebert febr.61’ (rechtsonder)
Olieverf op canvas, 150 x 201 cm