Post War & Contemporary Art

Post-War & Contemporary Art

28 april 2021

Expert's voice | A drawing by contemporary woman artist Yayoi Kusama at auction

📽 In deze Expert’s Voice vertelt onze Post-War & Contemporary Art adviseur Peter van Beveren het verhaal achter deze pasteltekening uit 1952 van de Japanse hedendaagse kunstenares Yayoi Kusama.
Deze tekening is verkocht tijdens de Post-War & Contemporary Art Sale op 28 april 2021.

Lot 85| Yayoi Kusama (1929)
Untitled
Gesigneerd en gedateerd '1952 YAYOI KUSAMA' (achterkant)
Pastel en inkt op papier, 38x29,5 cm
Hamerprijs: € 130.000

Om je de best mogelijke ervaring te bieden op onze website, gebruiken wij en derde partijen technieken zoals cookies.