Aankomende veilingen

Kijkdagen: 20 - 23 november 2022
Zaalveiling: 24 november 2022, vanaf 14:00 uur

De Indonesian Art Auction is geopend! Op 24 november kunt u tijdens een zaalveiling bieden op een prachtige collectie schilderkunst uit Indonesië en voormalig Nederlands-Indië, aangevuld met enkele werken uit andere gebieden in het Verre Oosten.

Werken van Balinese meesters, waaronder van de eerste, tweede en derde generatie Batuan kunstenaars, komen bij deze veiling voorbij, deels uit de verzameling van Dr Hedi Hinzler. Een andere selectie werken is afkomstig uit de verzameling Colauto-van Peperstraten, een echtpaar dat zich decennia lang toelegde op het verzamelen van kunst uit Nederlands-Indië.

Van 20 t/m 23 november bent u van harte welkom om alle kunstwerken in deze veiling te bekijken tijdens de kijkdagen (dagelijks 10:00 tot 16:00 uur). Ook is de volledige collectie te bekijken via onze online catalogus.

Online catalogus beschikbaar: 29 november 2022
Kijkdagen: 8 - 11 december 2022
Afloop online veiling: 12 december 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten

Onze Books & Prints Online veiling is geopend! In deze veiling vindt u ruim 270 lots met boeken en prenten uit de 16e t/m de 21e eeuw. In deze zorgvuldig beschreven collectie bevinden zich prachtige topografische kaarten en opticaprenten, 20e-eeuwse kleurenlitho’s van Marc Chagall en een bijzondere verzameling prenten met Sinterklaas in de hoofdrol.

Hiernaast komen in deze veiling ook Japanse & Oude Meester-prenten aan bod en 20e-eeuwse boeken geïllustreerd door Kees van Dongen en andere kunstenaars.

Enkele hoogtepunten zijn een collectie 18e-eeuwse Nederlandse zakatlassen, een fraai 19de-eeuws Indonesisch bloemenboek uit 1866 van Berthe Hoola van Nooten en een ruime collectie 18e-eeuwse topografische boeken uit de reeks “Hedendaagsche Historie, Of Tegenwoordige Staat van alle Volkeren”.

Van 8 t/m 11 december bent u van harte welkom tijdens onze kijkdagen, waarbij u alle kavels uit deze veiling kunt komen bekijken. Onze deuren zijn tijdens deze dagen dagelijks van 10:00 tot 16:00 uur geopend.

De rijkelijk geïllustreerde online catalogus met volledige beschrijvingen kunt u raadplegen door hier te klikken.

Zaalveiling: 13 december 2022, vanaf 11:00 uur

11:00 uur | Zilver
14:00 uur |
Juwelen en horloges

Met trots kondigen wij onze Exclusive Jewellery & Watches and Fine Silver veiling van 13 december 2022 aan! Deze veiling bestaat uit twee delen: een zaalveiling en een online veiling.

De veiling omvat zowel antiek als modern zilver, van de 17e t/m de 20e eeuw, met Nederlands zilver uit Rotterdam, Groningen, Friesland, Deventer, Amsterdam en Den Haag en zilver uit Duitsland, Frankrijk, Denemarken en Engeland.

Enkele hoogtepunten zijn een mooie chocolademelk/koffiepot uit 1764 uit Deventer, een speelse moderne koffiepot in de vorm van een kat, gemaakt door de Nederlandse zilversmid Jan van Nouhuys (2000) en een prachtig zilveren broodmandje uit Rotterdam.

Ook vindt u in deze veiling een mooie collectie antieke en design sieraden, van luxe merken als Chopard, Tiffany & Co, Gübelin, Pomellato, Chanel, Bulgari en meer. Hiernaast bieden wij een fraaie selectie Belle Epoque, Art Deco en Art Nouveau sieraden, zoals het Art Nouveau pendant van Lucien Gautrait. Met haar fijne detaillering, het uitmuntende vakmanschap en de zeldzaamheid van het stuk is dit een aanwinst voor elke collectie.

Verder omvat onze veiling een leuke selectie van juwelen van het merk Chantecler. Deze grote en gedurfde accessoires zijn niet alleen een goed voorbeeld van de tijdsperiode waarin ze zijn vervaardigd, maar laten ook de onuitputtelijke creativiteit van de maker zien.

Van 8 t/m 11 december 2022 openen wij onze deuren voor de kijkdagen, waarbij u dagelijks van 10:00 tot 16:00 uur van harte welkom bent om deze items te kijken en de juwelen te passen. Ook is onze complete catalogus beschikbaar door hier te klikken.

Afloop online veiling: 13 december 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten

Zaalveiling: 14 december 2022, vanaf 13:00 uur

Venduehuis Den Haag presenteert met trots onze Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art veiling van 14 december 2022! Deze veiling bestaat uit twee delen: een zaalveiling en een online veiling.

De zaalveiling bevat een uitstekende collectie Chinees porselein uit verschillende periodes, met prachtig blauw-wit, famille rose en famille verte porselein. Naast deze selectie, bieden wij ook Aziatische sculpturen, schilderijen en andere Aziatica aan, zoals een zeldzame vroege bronzen Groene Tara, die zich al sinds 1930 in de collectie van dezelfde Nederlandse familie bevindt sinds zij het beeld uit Azië hebben meegebracht.

Bij verschillende kavels van de veiling hebben draken de hoofdrol: denk aan een grote Guanyin zittend op een draak, een rode en groene kom met een draak en parel, en een gele kom met gegraveerde groene draken.

Bijzonder aan deze veiling is dat er twee uitzonderlijke verzamelingen in zijn opgenomen, namelijk een collectie blauw-wit Kangxi porselein van een Friese adellijke familie en een collectie famille verte porselein die door een Nederlandse verzamelaar in de jaren ’80 en ’90 is samengesteld.

Al met al, een mooie selectie Aziatische kunstvoorwerpen die elke verzamelaar zal verblijden. Klik hier om de online catalogus te kijken. U bent ook van harte welkom tijdens de kijkdagen, van 8 t/m 11 december 2022 (10:00 – 16:00 uur)

Afloop online veiling: 14 december 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten

Zaalveiling: 15 december 2022, vanaf 13:00 uur

Onze Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art veiling is geopend! Deze veiling bestaat uit een zaalveiling op 15 december 2022 en een online veiling die eindigt op 15 december 2022.

Deze veiling biedt een brede selectie meubilair, lampen, klokken, sculpturen, porselein, design en andere decoratieve kunst, waarvan de vroegste items, een selectie oud Egyptische objecten, 30 eeuwen geleden werden vervaardigd, en de meest recente objecten uit de 20e eeuw stammen, zoals een selectie meubilair van toonaangevende designers.

U vindt een fraaie selectie meubilair van de 17e t/m de 19e eeuw tot mid-century design in deze veiling, aangevuld met een interessante selectie decoratieve kunst. Dit omvat bijvoorbeeld een verzameling Europees keramiek, porselein en glaswerk, waaronder een mooie selectie Delfts polychroom aardewerk uit de 18e eeuw, een interessante verzameling houten beelden uit de late Middeleeuwen, de Renaissance en de barok, en bronzen sculpturen uit de 19e en 20e eeuw.

Van 8 t/m 11 december 2022 openen wij onze deuren voor de kijkdagen, waarbij u dagelijks van 10:00 tot 16:00 uur van harte welkom bent. Tijdens deze dagen of in onze catalogus vindt u zeker een meubel- of kunststuk dat perfect in uw interieur past! Ook kunt u de hele catalogus bekijken door hier te klikken.

Afloop online veiling: 15 december 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten