Maandelijkse Kunst- en Antiekveiling december veiling 2017

Een greep uit deze veiling

Kavel 23

Toon Kelder (1892-1973)

Rivierlandschap
linksonder get.
olieverf op doek, 59x88 cm

Richtprijs van
€ 1.000
Richtprijs tot
€ 1.500

Bieden

Kavel 183

Johannes Frederik Hulk (1829-1911)

Hollands stadsgezicht, mogelijk Haarlem
rechtsonder get.
olieverf op doek, 48x63 cm

Richtprijs van
€ 2.000
Richtprijs tot
€ 3.000

Bieden

Kavel 2097

Een 18k gouden armband

Ontworpen als een brede gevlochten band, L. 20.0 cm.
Bruto 98 gram.

Richtprijs van
€ 1.000
Richtprijs tot
€ 2.000

Bieden

Kavel 2126

Een Art Deco ster saffier en diamanten ring

Centraal een cabochon ster saffier in een ruitvormig montuur bezet met baguette en crkelvormig geslepen diamanten, genummerd 4700, bwgg, ringmaat 17.5 mm.
Bruto 5 gram.

Richtprijs van
€ 1.000
Richtprijs tot
€ 2.000

Bieden

Kavel 3024

Een serie van twaalf fencai borden

Centraal decor van een haan op een bloemenrots, de rand met bloemen bij hekwerk en rolgordijnen in cartouches, de achterzijde met bloemen in Imari kleuren. (12)
Qianlong.
Enkele randschilfertjes, twee borden met barstjes.
D 22,5 cm.

Richtprijs van
€ 2.000
Richtprijs tot
€ 3.000

Bieden

Kavel 3540

Een Javaans Boeddhasculptuur.

Een levensgrote zittende sculptuur van Boeddha, zijn rechter arm ontbreekt, gehouwen uit donkergrijs poreus vulkanisch gesteente. De linker hand rustend op zijn schoot en over zijn schouder een draperie.
Uitgebreide documentatie aanwezig.
9e eeuw n. Chr., Indonesiƫ.

A live size sitting Buddha statue, missing its right arm, sculptured from a dark grey porous volcanic rock. The left hand resting on his lap and over his shoulder a drapery.
Extensive documentation available.
9th century, Indonesia.
H 110 cm.

Richtprijs van
€ 110.000
Richtprijs tot
€ 140.000

Bieden